İstediğiniz Kiloya Kavuşun

1 tam gün veya 3 Seansta hedeflediğiniz kiloya kavuşun... hem de egzersiz yapmadan

 

Tüm dünyada en çok çözüm vaad edilen sektörlerden birisi de kilo verme ilgili olandır. Milyarlar harcanan bu sektörde pek çok çözüm önerisi vardır. Çoğunlukla fiziksel egzersiz ve beslenme üzerine yoğunlaşılır. Bireyin kilo verme ile hedeflerine ulaşması doğrultusunda belki de en az üzerinde durulan şey zihinsel süreçtir. Oysa egzersiz yapmak için bile olsa bireyler zihinsel engellerinin üstesinden gelmelidirler ki spor salonuna gidebilecek motivasyonu bulabilsinler; veya istedikleri diyeti uygulayabilecek zihin ve ruh halinde olabilsinler. Çözüm ne kadar doğru olursa olsun zihinsel bariyerler aşılmazsa kilo verme uğrunda harcanacak her efor kısa vadeli veya sonuçsuz kalabilir.

 

Seanslarımızda, NLP teknikleri kullanılarak önce bireyin istencini engelleyen unsurlar tespit edilir. İkinci adım ise bireyin beslenme alışkanlıklarını değiştirmek olur (bireyin ne yemesi veya ne yememesi gerektiği konusunda öneride bulunmaz). Diğer adımlar ise yemek yeme eyleminin doğasını incelemek, zihinsel kalıpları kırarak yerine yenilerini kurmak, duyumsal tetikleyicileri bulmak, yeniden-koşullandırmalar yapmak ve en son olarak da tüm bu yeni değişimleri biliçaltının derinliklerine yerleştirmektir.

Değişim kalıcıdır ve belirlenen süre zarfında hedeflere ulaşılıp birey sadece kilo vermekle kalmaz kendini de daha iyi tanıma fırsatını bulur.

Süre: 6 saat

Seans Sayısı: 1 tam gün veya 3 seans