Veli olarak hayatınız çok daha kolaylaşacak

NLP destekli ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

" Çocuğunuzu öğrenci koçumuza emanet edin; uzman bilgi ve deneyimi ile koçunuz, eğitimle ilgili her konuda hem çocuğunuzun hem öğretmenin hem de sizin hayatınızı kolaylaştırsın. Üstelik bunu yaparken siz-okul-öğrenci arasında sadece bir köprü olmanın yanısıra aynı zamanda uzman N.L.P. desteği ile de çocuğunuzun okulu sevme, derste başarı, okula uyum, sınav süreci ve kariyer hedefleri ile ilgili alanlarda da gelişimini sağlasın ve hem veli olarak siz hem de öğrenci olarak çocuğunuzu başarıyı yakalasın."

SukruTerzi_greenapple.jpg

Şükrü Terzi,
Richard Bandler Sertifikalı NLP Uzmanı ve ECNLP ve APC Sertifikalı NLP Uzmanı ve Eğitmenidir

N.L.P. Destekli Öğrenci Koçluğu

Neden bir N.L.P. Öğrenci Koçu
ile çalışmalısınız?

1) Veli olarak hayatınız çok daha kolaylaşacak

Bir veli olarak neler yaşadığınızı biliyoruz. İş-ev-günlük hayat yanında çocuğunuzun kişisel ve okul eğitimi ile de ilgilenmek istiyorsunuz. Bunun için sadece zaman ve efor harcamak yetmeyebilir. Bunun yanında çocuğunuzun okula entegresi, derslerdeki öğrenme becerilerinin artırılması, sınıf arkadaşları ile uyumu yanında sınav başarısı veya gelecekle ilgili hedefleri ile de ilgilenmek isteyip tüm bunları yapmak için yeterli zamanı bulamıyor olabilirsiniz. Artık rahatlayın. N.L.P. uzman ve Öğrenci Koçlarımız ile sizi bu konuda destekleyecek bir sistem var artık: N.L.P. Destekli Öğrenci Koçluğu

2) Çocuklarınız okulda gelişim ve başarıyı yakalayacaklar

Eğitim sisteminin yeni nesil için ne kadar uygun olup olmadığı tartışılır. Biz bu tartışmalara dahil olmak yerine daha çözümsel bir yol izleyerek öğrencinin var olan eğitim sistemden daha çok faydalanması ve verim alması üzerine bir metodoloji yarattık ve ismine NEURO-MATRIX dedik. Bu metod N.L.P. teknik ve yöntemleri ile oluşturulmuş bir dizi formüldür. Ve bu formül tıpkı parmak izi gibi kişiye özel geliştirilir. Bir başka deyişle her çocuğun ona özel bir Neuro-matrixi olur. İşte bu formülle çocuğunuz hem gelişimi hem de başarıyı yakalar.

3) Çocuklarınız okulla ve sınıfla çok daha uyumlu olacak

Kabul etmek gerekir ki her yeni okul dönemi, okul heyecanı yanında bazı endişe ve kaygıları da beraberinde getirir. En önemli kaygılardan biri de çocuğunuzun sınıfla, okulla, öğretmenlerle derslerle uyumunu sağlayıp sağlayamayacağıdır. Bu konuda da içiniz rahat olsun çünkü öğrenci koçumuz uzman eğitmenlik becerileri ve N.L.P. desteği ile çocuğunuzun okula uyumlanması ile ilgili tüm gereken değişim ve uygulamalarını kolaylıkla gerçekleştirecektir.

Paketlerimiz

Bireysel Seans Paketimiz

Çocuğunuzun hem okulla ilgi hem de kişisel gelişimi için gerekli olan teknik destek ve çalışmaları yaparız.

Eğitim Dönem Paketimiz:

Bu pakette bir okul-dönemi boyunca çocuğunuza sürekli (bireysel) öğrenci koçluğu hizmeti veririz. Ek olarak seçtiğiniz dönem boyunca çocuğunuz, siz ve okul arasında istenilen hedefe ulaşmasını sağlamak için gereken danışmanlık, iletişim ve yönlendirme çalışmalarını yaparız. Her hafta size öğrenci-okul-başarı durumu ile ilgili raporlama yaparız.

Okulda Başarı Paketimiz

Derslerde ve okulda genel olarak başarıyı artırma üzerine birebir çocuğunuzla uygulanan bir dizi çalışmadır.

 

Okulda Uyum Paketimiz

Çocuğunuzun okula uyumunu sağlama sürecinine yönelik bire bir uygulanız.

 

Sınav Başarı Paketi

Çocuğunuzun sınavlardaki başarısını artırma üzerine bire bir çocuğunuzla yaptığımız bireysel gelişim çalışmalardır.