Veli olarak hayatınız çok daha kolaylaşacak

NLP destekli ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

 Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayın:
0.216.706 3506
 

Öğrenci Koçluğu

Çocuğunuzu öğrenci koçumuza emanet edin; uzman bilgi ve deneyimi ile koçunuz, eğitimle ilgili her konuda hem çocuğunuzun hem öğretmenin hem de sizin hayatınızı kolaylaştırsın. Üstelik bunu yaparken siz-okul-öğrenci arasında sadece bir köprü olmanın yanısıra aynı zamanda uzman N.L.P. desteği ile de çocuğunuzun okulu sevme, derste başarı, okula uyum, sınav süreci ve kariyer hedefleri ile ilgili alanlarda da gelişimini sağlasın ve hem veli olarak siz hem de öğrenci olarak çocuğunuzu başarıyı yakalasın.

IMG_0151.PNG

Veli olarak hayatınız çok daha kolaylaşacak

Bir veli olarak neler yaşadığınızı biliyoruz. İş-ev-günlük hayat yanında çocuğunuzun kişisel ve okul eğitimi ile de ilgilenmek istiyorsunuz. Bunun için sadece zaman ve efor harcamak yetmeyebilir. Bunun yanında çocuğunuzun okula entegresi, derslerdeki öğrenme becerilerinin artırılması, sınıf arkadaşları ile uyumu yanında sınav başarısı veya gelecekle ilgili hedefleri ile de ilgilenmek isteyip tüm bunları yapmak için yeterli zamanı bulamıyor olabilirsiniz. İşte artık rahatlayın. İşte N.L.P. ile Öğrenci Koçluğu uzman N.L.P. ve eğitmen kadromuzla sizin bu konuda destekleyecek bir sistem var artık: N.L.P. Destekli Öğrenci Koçluğu

Çocuklarınız okulda gelişim ve başarıyı yakalayacaklar

Eğitim sisteminin yeni nesil için ne kadar uygun olup olmadığı tartışılır. Biz bu tartışmalara dahil olmak yerine daha çözümsel bir yol olan öğrenciyi eğitim sistemi içinde özgür kılma ve rahat bir alan oluşturma üzerine bir metodoloji yarattık ve ismine NEURO-MATRIX dedik. Bu metod N.L.P. teknik ve yöntemleri ile oluşturulmuş bir formüldür. Ve bu formül tıpkı parmak iziniz gibi kişiye özel geliştirilir. Yani her çocuğun ona özel bir Neuro-matrixi olacaktır. İşte bu formülle çocuğunuz hem gelişimi hem de başarıyı yakalar.

Çocuklarınız okulla ve sınıfla çok daha uyumlu olacak

Kabul etmek gerekir ki her yeni okul dönemi okul heyecanı yanında bazı endişe ve kaygıları da hep beraberinde getirir. En önemli kaygılardan biri de çocuğunuzun sınıfla, okulla, öğretmenlerle derslerle uyumunu sağlayıp sağlayamayacağıdır. Bu konuda da içiniz rahat olsun çünkü öğrenci koçumuz uzman eğitimenlik becerileri ve N.L.P. desteği ile çocuğunuzun okula uyumla ilgili tüm gereken değişim ve uygulamalarını kolaylıkla gerçekleştirecektir.

Paketlerimiz

Dönem Paketimiz (VIP):

Bu pakette çalışma prensibimiz tek dönem üzerinedir. Bu pakette bir dönem boyunca çocuğunuza sürekli (bireysel) öğrenci koçluğu hizmeti veririz. 

Başarı Paketimiz

Derslerde ve okulda genel olarak başarıyı artırma üzerine birebir çocuğunuzla uygulanan bir sistemdir

 

Uyum Paketimiz

Çocuğunuzun okula uyumunu sağlama sürecini işletir. Toplu değil bireyseldir.

 

Sınav Paketi

Çocuğunuzun sınavlardaki başarısını artırma üzerine gene sadece çocuğunuzla yaptığımız bireysel gelişim çalışmalardır

Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayın:
0.216.706 3506