top of page

Veli olarak hayatınız çok daha kolaylaşacak

NLP destekli ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

Bir öğrencimiz Şükrü Terzi ile yaptığı sadece bir NLP seansı sonunda matematik sorularını çözme hızını soru başına ortalama 5 dakikadan 15-20 saniyeye arasına düşürdü... ve doğru yanıt verme oranı ise 10 soruya 3 doğruyken 8 doğruya yükseldi.

Çocuğunuzun sınavlardaki başarısını artırma üzerine bire bir çocuğunuzla yaptığımız bireysel zihin becerisi kazanma çalışmasıdır

Çocuğunuzun, öğretmenlere, derslere, sınıf ortamına, arkadaşlarına,  okul aktivitelerine uyumlanması yanında akran zorbalıkları, iletişim problemleri, sosyal fobiler gibi konuları da aşmasına yardımcı oluruz.

Derslerde ve okulda genel olarak başarıyı artırma üzerine birebir çocuğunuzla uygulanan sınav başarı ve uyum paketlerimizi de içeren bir dizi çalışmadır.

Bu pakette bir okul-dönemi boyunca çocuğunuza sürekli (bireysel) öğrenci koçluğu hizmeti veririz. Ek olarak seçtiğiniz dönem boyunca çocuğunuz-siz-okul arasında istenilen hedefe ulaşmasını sağlamak için gereken danışmanlık, iletişim ve yönlendirme çalışmalarını yaparız. Her hafta size öğrenci-okul-başarı durumu ile ilgili raporlama yaparız.

SINAV
BAŞARI
PAKETİ

En Popüler

OKULDA
UYUM
PAKETİ

OKULDA
BAŞARI
PAKETİ

EĞİTİM
DÖNEMİ
PAKETİ

En Popüler

" Çocuğunuzu öğrenci koçumuza emanet edin; uzman bilgi ve deneyimi ile koçunuz, eğitimle ilgili her konuda hem çocuğunuzun hem öğretmenin hem de sizin hayatınızı kolaylaştırsın. Üstelik bunu yaparken siz-okul-öğrenci arasında sadece bir köprü olmanın yanısıra aynı zamanda uzman N.L.P. desteği ile de çocuğunuzun okulu sevme, derste başarı, okula uyum, sınav süreci ve kariyer hedefleri ile ilgili alanlarda da gelişimini sağlasın ve hem veli olarak siz hem de öğrenci olarak çocuğunuzu başarıyı yakalasın."

sukru_beard_portre-2_BW_edited_edited_edited.png

Şükrü Terzi,
Richard Bandler Sertifikalı NLP Uzmanı ve ECNLP ve APC Sertifikalı NLP Uzmanı ve Eğitmenidir

N.L.P. Destekli Öğrenci Koçluğu

Neden bir N.L.P. Öğrenci Koçu
ile çalışmalısınız?

1) Veli olarak hayatınız çok daha kolaylaşacak

Bir veli olarak neler yaşadığınızı biliyoruz. İş-ev-günlük hayat yanında çocuğunuzun kişisel ve okul eğitimi ile de ilgilenmek istiyorsunuz. Bunun için sadece zaman ve efor harcamak yetmeyebilir. Bunun yanında çocuğunuzun okula entegresi, derslerdeki öğrenme becerilerinin artırılması, sınıf arkadaşları ile uyumu yanında sınav başarısı veya gelecekle ilgili hedefleriyle de ilgilenmek isteyip tüm bunları yapmak için yeterli zamanı bulamıyor olamayabilirsiniz. Artık rahatlayın. N.L.P. uzmanlarımız ve Öğrenci Koçlarımız ile sizi bu konuda destekleyecek bir sistem var artık: N.L.P. Destekli Öğrenci Koçluğu

2) Çocuklarınız okulda gelişim ve başarıyı yakalayacaklar

Eğitim sisteminin yeni nesil için ne kadar uygun olup olmadığı tartışılır. Biz bu tartışmalara dahil olmak yerine daha çözümsel bir yol izleyerek öğrencinin var olan eğitim sistemden daha çok faydalanıp verim alması üzerine bir metodoloji yarattık ve ismine NEURO-MATRIX dedik. Bu metod N.L.P. teknik ve yöntemleri ile oluşturulmuş bir dizi formüldür. Ve bu formül tıpkı parmak izi gibi kişiye özel geliştirilir. Bir başka deyişle her çocuğun ona özel bir Neuro-Matrix'i olur. İşte bu formülle çocuğunuz hem gelişimi hem de başarıyı yakalar.

3) Çocuklarınız okulla ve sınıfla çok daha uyumlu olacak

Kabul etmek gerekir ki her yeni okul dönemi, okul heyecanı yanında bazı endişe ve kaygıları da beraberinde getirir. En önemli kaygılardan biri de çocuğunuzun öğrencilerle, sınıfla, okulla, öğretmenlerle, derslerle uyumunu sağlayıp sağlayamayacağıdır. Bu konuda da içiniz rahat olsun çünkü öğrenci koçumuz uzman eğitmenlik becerileri ve N.L.P. desteği ile çocuğunuzun okula uyumlanması ve başarısı için gerekli donanımları çok kısa sürede kazanmasını sağlar.

bottom of page