top of page

Veli olarak hayatınız çok daha kolaylaşacak

NLP destekli ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

Bir öğrencimiz Şükrü Terzi ile yaptığı sadece bir NLP seansı ile matematik sorularını çözme hızını soru başına ortalama 300 saniyeden 15 saniyeye düşürdük... ve doğru yanıt oranı ise 10 da 3 den 10 da 8 e yükseldi... Şükrü Terzi ile NLP sayesinde.

Çocuğunuzun sınavlardaki başarısını artırma üzerine bire bir çocuğunuzla yaptığımız bireysel zihin becerisi çalışmasıdır

4750₺

Çocuğunuzun, öğretmenlere, derslere, sınıf ortamına, arkadaşlarına,  okul aktivitelerine uyumlanması yanında akran zorbalıkları, iletişim problemleri, sosyal fobiler gibi konuları da aşmasına yardımcı oluruz.

21.000 ₺

Derslerde ve okulda genel olarak başarıyı artırma üzerine birebir çocuğunuzla uygulanan sınav başarı ve uyum paketlerimizi de içeren bir dizi çalışmadır.

Aylık 28.000 ₺

Bu pakette bir okul-dönemi boyunca çocuğunuza sürekli (bireysel) öğrenci koçluğu hizmeti veririz. Ek olarak seçtiğiniz dönem boyunca çocuğunuz, siz ve okul arasında istenilen hedefe ulaşmasını sağlamak için gereken danışmanlık, iletişim ve yönlendirme çalışmalarını yaparız. Her hafta size öğrenci-okul-başarı durumu ile ilgili raporlama yaparız.

Dönem başı 84.000 ₺

(Sadece İstanbul ve Ankara için)

sınav başarı

SINAV
BAŞARI
PAKETİ

En Popüler

okula uyum

OKULDA
UYUM
PAKETİ

OKULDA
BAŞARI
PAKETİ

EĞİTİM
DÖNEMİ
PAKETİ

" Çocuğunuzu öğrenci koçumuza emanet edin; uzman bilgi ve deneyimi ile koçunuz, eğitimle ilgili her konuda hem çocuğunuzun hem öğretmenin hem de sizin hayatınızı kolaylaştırsın. Üstelik bunu yaparken siz-okul-öğrenci arasında sadece bir köprü olmanın yanısıra aynı zamanda uzman N.L.P. desteği ile de çocuğunuzun okulu sevme, derste başarı, okula uyum, sınav süreci ve kariyer hedefleri ile ilgili alanlarda da gelişimini sağlasın ve hem veli olarak siz hem de öğrenci olarak çocuğunuzu başarıyı yakalasın."

SukruTerzi_greenapple.jpg

Şükrü Terzi,
Richard Bandler Sertifikalı NLP Uzmanı ve ECNLP ve APC Sertifikalı NLP Uzmanı ve Eğitmenidir

N.L.P. Destekli Öğrenci Koçluğu

Neden bir N.L.P. Öğrenci Koçu
ile çalışmalısınız?

1) Veli olarak hayatınız çok daha kolaylaşacak

Bir veli olarak neler yaşadığınızı biliyoruz. İş-ev-günlük hayat yanında çocuğunuzun kişisel ve okul eğitimi ile de ilgilenmek istiyorsunuz. Bunun için sadece zaman ve efor harcamak yetmeyebilir. Bunun yanında çocuğunuzun okula entegresi, derslerdeki öğrenme becerilerinin artırılması, sınıf arkadaşları ile uyumu yanında sınav başarısı veya gelecekle ilgili hedefleri ile de ilgilenmek isteyip tüm bunları yapmak için yeterli zamanı bulamıyor olabilirsiniz. Artık rahatlayın. N.L.P. uzman ve Öğrenci Koçlarımız ile sizi bu konuda destekleyecek bir sistem var artık: N.L.P. Destekli Öğrenci Koçluğu

2) Çocuklarınız okulda gelişim ve başarıyı yakalayacaklar

Eğitim sisteminin yeni nesil için ne kadar uygun olup olmadığı tartışılır. Biz bu tartışmalara dahil olmak yerine daha çözümsel bir yol izleyerek öğrencinin var olan eğitim sistemden daha çok faydalanması ve verim alması üzerine bir metodoloji yarattık ve ismine NEURO-MATRIX dedik. Bu metod N.L.P. teknik ve yöntemleri ile oluşturulmuş bir dizi formüldür. Ve bu formül tıpkı parmak izi gibi kişiye özel geliştirilir. Bir başka deyişle her çocuğun ona özel bir Neuro-matrixi olur. İşte bu formülle çocuğunuz hem gelişimi hem de başarıyı yakalar.

3) Çocuklarınız okulla ve sınıfla çok daha uyumlu olacak

Kabul etmek gerekir ki her yeni okul dönemi, okul heyecanı yanında bazı endişe ve kaygıları da beraberinde getirir. En önemli kaygılardan biri de çocuğunuzun sınıfla, okulla, öğretmenlerle derslerle uyumunu sağlayıp sağlayamayacağıdır. Bu konuda da içiniz rahat olsun çünkü öğrenci koçumuz uzman eğitmenlik becerileri ve N.L.P. desteği ile çocuğunuzun okula uyumlanması ile ilgili tüm gereken değişim ve uygulamalarını kolaylıkla gerçekleştirecektir.

bottom of page