top of page
Sukru_NLP_foto2.jpg

"Hedefinle aranda duran tek engel sensin"

Above the Clouds

NLP-PLUS

NLP-Plus, Neuro Linguistic Programming (Bilinç ve bilinçaltı programlama) Metodlarını kullanarak grup çalışmaları yapmak üzere oluşturulmuş bir dizi çalışmadır. 1 veya 2 günlük olan bu programlar bireylerde devrimsel değişimler yaşatır.

Wooden Hut

HEDEFE KAVUŞUM

"Herkesin küçük büyük pek çok hedefi vardır. Bazıları zengin olmak ister, bazıları mutlu; bazıları kilo vermeyi bazıları daha iyi bir işi hayal eder; bazıları güzel bir ev ister, bazıları da daha iyi bir ilişki; bazıları kendi kendinin patronu olmak bazıları dünyayı gezmek. Peki bu hedeflere ulaşmak neden bu kadar zordur veya imkansızdır?

 

Hedeflerimize ulaşamamamızın nedenlerinden en başta geleni öncelikle bir hedefimiz olmamasıdır. Bir diğeri ise bu hedefle ilgili yeteri kadar detaylı bilgiye sahip olmamak veya bilinçaltımızda gizli kalmış bizim dahi farkedemediğimiz hedefimize ulaşmakta engel teşkil edebilecek blokaj ve sabotajların olmasıdır, veya hedefe ulaşmak için yeterli dış ve öz kaynaklara sahip olmamamız gibi nedenlerdir. Tüm bunlar bizim neden hedeflerimize ulaşamadığımızın pek bilinmeyen nedenleridir.

 

Bu 2 günlük çalışmada hedeflerinize ulaşmanın yepyeni yollarını bulurken hem farkındalığınız artacak hem de ruh ve beden olarak senkronize olup hedefteki kendinize dönüşeceksiniz. Ve çalışma sonrasındaki günlerde hedefinize doğru adım adım

yaklaştıkça şaşıracaksınız. Sanki yolunuz açılmış ve tüm evren size yardım ediyormuş gibi hissederek hedefinize ulaştığınız zaman "oldu" diyeceksiniz. Hatırlayın hedefinizle aranızda duran tek engel sizsiniz."

Şükrü Terzi,
Richard Bandler, NLP NOW, European Community of NLP, Association for Professional Coaching sertifikalı NLP Uzman ve Eğitmeni

Beautiful Landscape

1.Gün

Saat 20:00-21:00

............................

Tanışma

NLP Nedir?

2.Gün

Saat 10:00-13:00

............................

Hedef Nedir?

Hedef Neden Önemlidir?

Hedefini Tanımla​

Hedef Temsil Sistemi Ayarları

...................(Mola)

Zaman Çizgisi

Büyük Liste

Misafir Yaşam Koçu

3.Gün

Saat 12:00-15:00

...........................

Hedefe Bakış

Yetenekler

Yoldakiler

.................(Mola)

Yürüyüş

Hedef Ulaşmak

Hedef Sonrası

Hedef Revizyon

Hedefle Bağ

ilk Adım

Screen%20Shot%202020-07-09%20at%2001.25_
Fiyat ve
Rezervasyon

AHMET İPEK
+90 533 931 52 14

Elbasan Köyü,Villa Fe
Kadıköy Yolu,Özbay Cd. No:41
Çatalca - İSTANBUL

www.villafe.com

bottom of page