NLP Nedir?

NLP nedir mi? Neuro Linguistic Programming (NLP) kısaca zihnimizde oluşan ve işimize artık yaramayan inançlar, değerler, ölçütler gibi kriterlerin bilişsel tekniklerle değiştirilmesi; daha da basitleştirirsek, beyni bir anlamda bir bilgisayar gibi programlama yöntemleri uygulamaları. NLP tamamen bilimseldir. NLP ilgili daha fazla bilgi NLP Nedir? sayfamızda...

Screen Shot 2020-06-08 at 19.37.20.png

NLP Online Eğitimi

Pandemiden özgürleş, zihninin ve beyninin nasıl çalıştığını keşfet, düşünce, davranış ve duygularını nasıl değiştirebileceğini öğren. Bu zamanı değerlendir ve zaten günün birinde herkesin alacağı bu çok özel eğitime şimdi al... evinde veya ofisinde... Canlı birebir Online.

"NLP (Neuro Linguistic Programming) online canlı eğitimlerimize aylar önce pandemi döneminde başladık. Her hafta yeni katılımcılarımızla online kurslarımız hem keyifli hem de bilgi ve dönüşüm dolu ilerliyor. 6 gün süren bu eğitimlerimizde katılımcılarımızla birlikte sihirli bir yolculuğa yelken açarken zihnin ve bilinçaltının derinliklerine indikçe ne kadar muhteşem varlıklar olduğumuzu anlayarak ve değişim için gerekli kaynaklara sahip olmaya devam ederek dönüşmek istediğimiz kişilere dönüşmenin aşkın hisleriyle her gün bu sonsuz bilgi okyanusunda yüksek farkındalıkla ilerleriz.

 

Eğer bu eğitime katılırsanız göreceksiniz ki hem kendinize hem de sevdiklerinize en güzel hediyeyi vermiş olacsınız. Hayat NLP dir NLP hayattır. "

 

Şükrü Terzi, Richard Bandler Sertifikalı, NLPNOW, European Community of NLP ve Association for Professional Coaching Uzman ve Eğitmeni

SukruTerzi_blackwhite.jpg

Kimler Bu eğitime katılmalı?

  • Zihnini ve beynini kontrol etmek isteyenler

  • Yöneticiler, iş adamları, profesyoneller, eğitmenler, öğretmenler, ebeveynler

  • ikili ilişkilerinde başarılı arayanlar

  • Yaşamını daha iyiye doğru değiştirmek isteyenler

  • Yeni kariyer sahibi olmak isteyenler

  • Yaşam koçları, spor koçları, terapistler

1 copy 2-100.jpg

Eğitim Detayları

• 6 Gün

• Günde 2 saat

• Toplam 12 saat

• Akşam Programı 20:00-22:00

• İnternet Üzerinden

Önkayıt veya sorularınız için whatsapptan bize yazabilirsiniz veya arayabilirsiniz: +90.533.429.1817

On-Line N.L.P. (Neuro Linguistic Programming) eğitimi günde 2 saat olmak üzere toplam 7 gün sürer. Eğitim bir internet uygulaması olan Zoom’dan verilir. Bu nedenle eğitimi almak için bilgisayar veya mobil cihazınızda Zoom uygulaması halihazırda yüklenmiş olmalıdır veya uygulamayı yüklemeden internet trayıcınız üzerinden de bağlanabilirsiniz. Ayrıca eğitim esnasında internet bağlantınızın da olması gerekmektedir. Ödemesini yapan katılımcılara eğitime katılmak için öncesinden eğitim ile ilgili bir link  verilir. Katılımcılar ancak bu kodla eğitime katılırlar.

 

Eğitimin içeriği aşağıdadır.

Gün1

Bu eğitim hakkında
Neuro Linguistic Programming Nedir?
NLP Tarihçesi
Beyin-Nöronlar
NLP nin ilk modeli: Meta Model
Nedir? Ne işe yarar?
Genelleme, Silme, Çarpıtma nedir?
Meta Model Soruları

Gün2
Bir NLP uzmanının özellikleri
Rapport (Uyum):
Eşleşme
Adımlama
Yönlendirme


Gün 3
Koşullu Reflex

Koşullandırma

Çıpa


Gün 4
Göz Erişim Noktaları
Temsil Sistemleri 1


Gün 5
Temsil Sistemleri 2
Alt Temsil Sistemleri

Gün 6
SWISH
TOTE

1 copy 3-100.jpg

© 2016 Bu sitedeki tüm içerik ve bilgiler Şükrü Terzi'ye aittir, izinsiz kullanılamaz.

  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round